Biuro projektowe architektoniczno-budowlane

o nas

o nas

O nas


Biuro projektowe „MTX” jest obecne na rynku już od 1995 roku i od tego czasu prowadzi nieprzerwanie swoją działalność jako firma wykonująca kompleksowe projekty budowlane, wykonawcze oraz nadzór budowlany.

Firma realizuje różnorodne projekty począwszy od projektów domów jednorodzinnych po budynki użyteczności publicznej w tym obiekty celu publicznego, budynki handlowe i handlowo-usługowe, mieszkalne wielorodzinne, przemysłowe i magazynowe, projekty konstrukcyjne i drogowe.

Większość zaprojektowanych przez nas obiektów jest w trakcie budowy lub została już z powodzeniem zrealizowana.

W ramach usług projektowych przygotowujemy profesjonalną dokumentację umożliwiającą otrzymanie pozwolenia na budowę oraz realizację inwestycji.

Tworzymy projekty nowych budynków, adaptacje projektów gotowych, opracowania przeprowadzenia remontów i modernizacji oraz dostosowania istniejących obiektów do nowych potrzeb i funkcji. Ponadto oferujemy inne usługi związane z budownictwem takie jak: nadzór budowlany, oceny stanu technicznego, inwentaryzacje, ekspertyzy i orzeczenia techniczne, świadectwa energetyczne, kosztorysowanie, a także nadzory autorskie i prowadzenie inwestycji.

Zapewniamy profesjonalizm, wysoką jakość świadczonych usług oraz terminowość o czym świadczą referencje otrzymane od klientów naszej firmy.

Mamy nadzieje że realizacja naszych projektów przyniesie państwu dużo satysfakcji i zadowolenia z formy jak i z funkcjonalności naszych projektów

Na każdym etapie inwestycji staramy się pomagać klientom w realizacji zamierzeń inwestycyjnych.
Firma współpracuje z projektantami oraz fachowcami z długoletnim doświadczeniem zawodowym, posiadającymi uprawnienia w swojej specjalności bez ograniczeń oraz będącymi członkami Izby Architektów lub Inżynierów Budownictwa.

Firma „MTX” zapewnia rzetelną współpracę z klientem na każdym etapie współpracy.

Nasza firma posiada Cerfyfikat Wiarygodnej Firmy co świadczy o Naszej wiarygodności i rzetelności w prowadzonych przez nas działaniach biznesowych


 
Oferta:


• projekty architektoniczno - budowlane domów jednorodzinnych, hal produkcyjnych, obiektów sportowych i małej architektury,
• projekty budowlane termomodernizacji
• projekty konstrukcyjne,
• projekty drogowe,
• projekty konstrukcyjne z branży żelbetowej, stalowej i drewnianej,
• oceny stanu technicznego,
• nadzór budowlany,
• zastępstwo inwestorskie,
• audyty energetyczne,
• świadectwa energetyczne,
• kosztorysowanie.
 

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno projekty indywidualne robione od podstaw jak również istnieje możliwość zamówienia i adaptowania przez nasze biuro projektów gotowych biur takich jak: Archon, Extradom, Murator, Dobre domy, Tooba i wielu innych. Domy projektowane przez naszych projektantów są nowoczesne wygodne i funkcjonalne, zaprojektowane tak aby w pełni sprostać Państwa oczekiwaniom.